Бай Тошо: Прост народ лесно се лъже! По мое време нямаше хора без средно образование, но и тези, които бяха с осми клас имаха работа.
Да не говорим, че имаше над 15 000 човека в академичните среди с умни хора се работи. Дето се казва с лош човек можеш да се разбереш, ама с прост никога. Аз бай Тошо ви казвам, че по мое време държавата имаше три приоритета.
На първо място здрава нация затова имаше безплатно здравеопазване и се следеше всичко! Всеки болен в най-ранен стадии се локализираше и лекуваше, а спортът бе издигнат в култ и хората бяха здрави. Здравето на населението се следеше от детска възраст и се отнасяха с хората професионално с отговорност лекарите и медиците.
Вторият приоритет бе умна нация – техническа като потенциалът на кадрите се вливаше в индустрията и заводите. Имахме повече висшисти и инженери на глава от населението от всички страни на земята! Имаше поле за изява за тези хора в заводите, които строяхме иновации, модернизация и машинното инженерство бяха на най-високо ниво – произвеждахме автомобили, камиони и компютри, с които задоволявахме нуждите и без Евро фондове и чужди инвеститори.
И третият приоритет бе богата нация – всички имаха къща или апартамент, вила и кола, и спестовни влогове, но нямаше човек без работа и ако някой не иска да работи от родната полиция идваха и го подбираха в някой завод. Сега управляващите блокираха държавата с една модерна дума „локдаун“ и над 500 000 останаха без работа и им обещават работа!
Пълна лъжа е, това къде ще работят, за колко пари и как никой не обяснява. Толкова ли сте прости, че ви лъжат така тъпата този дето ви прати на борсата и ви остави без пукнат лев щял да ви прави, ами той десет години ви оправя, ама да не казвам къде, отзад някъде.
Гласуването за престъпници е престъпление, което историята и децата ви няма да ви простят, а вашите деца като дойдат от чужбина какво ще намерят тук?
Бай Тошо:Ех, ако се върна аз колко работа, работа, работа ще им намеря в Белене на вашите управляващи политици!
Източник: bul.press
Вижте още от bultimes
Ние не разполагаме с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантираме за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.