Dark
Light
12.11.2020

Хотелиери и ресторантьори: По-дълъг срок за подаване на документи по 60/40

Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация настоява за удължаване на срока за подаване на документи по втория дизайн на мярката 60/40, съобщи БНР.

В писмо до министъра на труда и социалната политика Деница Сачева от браншовата организация предлагат или да бъде удължен срокът за подаване на документи за спад на оборота през септември, или да бъде направена корекция за критерия за допустимост, за да могат повече представители на бизнеса да се включат.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Бултимес Инфо!

Loading...

Ние не разполагаме с ресурсите да проверява информацията, която достига до редакцията и не гарантираме за истинността ѝ, поради което, в края на всяка статия е посочен източникът ѝ, освен ако не е авторска. Възможно е тази статия да не е истина, както и всяка прилика с действителни лица и събития да е случайна.

Вашият коментар

Следваща публикация

Вдигнаха тавана на бюджетния дефицит

Предишна публикация

Само 14 000 чужди туристи са дошли по морето през октомври

Следваща публикация

Вдигнаха тавана на бюджетния дефицит

Предишна публикация

Само 14 000 чужди туристи са дошли по морето през октомври

Отидетенагоре